Partners:

  • Chemia i biznes
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det

Ask a question

Send us your questions and we will reply.

Please feel free to contact us.

management

dr Tomasz Gendek

CEO, Managing Director

t.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 502 348 357

de

Magdalena Skoneczna

Koordynator ds. Rozwoju Strategicznego
Specjalista ds. Kart Charakterystyki

m.skoneczna@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 718

gb

secretariat

Anna Kasprzak

Kierownik Biura | Office manager

biuro@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 00; +48 516 848 227 (9.00-16.00)

degb

SDS/CLP

SALES DEPARTMENT - SDS/CLP

Kierownik ds. kluczowych klientów
Key Account Manager

Piotr Machnicki

p.machnicki@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 743

gb

Alicja Włodarska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.wlodarska@theta-doradztwo.pl

gb

Tetiana Tracz

Młodszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Junior Expert in Safety Data Sheets

t.tracz@theta-doradztwo.pl

uaru

Anna Michalska-Maciejczyk

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.michalska@theta-doradztwo.pl

gb

Ewelina Strzelecka-Szewc

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

gbit

Agata Tulińska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

gbde

REACH

Anna Królak

Starszy Specjalista ds. REACH i CLP
Senior Expert in REACH & CLP

a.krolak@theta0doradztwo.pl

+48 517 465 299

gb

Kinga Wasilewska

Specjalista ds. REACH i CLP
Expert in REACH & CLP
Senior Expert in REACH & CLP

k.wasilewska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 03; +48 502 755 748

gb

transport

Joanna Puchalska-Gad

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR/IMDG/IATA

j.gad@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 733 562 170

gbit

Michał Maciejczyk

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR

m.maciejczyk@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 503 611 292

gb

Aleksandra Gendek

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / RID

a.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 504 256 277

ru

biocidal products

Dorota Kaczorowska

Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

d.kaczorowska@theta-doradztwo.pl

+48 508 398 909

gb

Katarzyna Gniadek

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

k.gniadek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 05; +48 510 633 383

gb

Anna Frączkowska

Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

a.fraczkowska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 05; +48 507 718 703

gb

Dominika Gajewska

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych i kart charakterystyki
Expert in Registration of biocidal products & SDS

d.gajewska@theta-doradztwo.pl

+48 511 488 141

gb

cosmetics products

Marta Kuberska-Maciejewska

Starszy Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków
Senior Expert in Safety Assessment of Cosmetics

m.maciejewska@theta-doradztwo.pl

degb

Michalina Świerczyńska

Starszy Specjalista ds. Niebezpiecznych Produktów Chemicznych i Kosmetyków
Senior Expert in Hazardous Chemicals and Cosmetics

m.swierczynska@theta-doradztwo.pl

gb

Daria Rembisz

Specjalista ds. Wdrożeń Systemu GMP
Specjalista ds. Kosmetyków
Expert in GMP & Cosmetics

d.rembisz@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 06

gb

translation department

Monika Gotowalska

Tłumacz
Translator

m.gotowalska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 08

gbfr

marketing

Tomasz Berecki

Specjalista ds. marketingu
Marketing Specialist

t.berecki@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 07; +48 508 352 432

gb

Piotr Machnicki

Kierownik ds. kluczowych klientów
Key Account Manager

p.machnicki@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 743

gb

accounting

Aneta Kosiorek

Główna Księgowa
Chief Accountant

a.kosiorek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01

de

Ask a question

Send us your questions and we will reply.

Partners:

  • Chemia i biznes
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det